На коронавірус на Землі за добу захворіла рекордна кількість людей

У світі було виявлено 15 мільйонів випадків COVID-19

Побито новий світовий антирекорд за кількістю хворих на коронавірус за добу. 22 липня кількість заражених людей перевалила за 280 тисяч. Також за добу померли 7 тисяч 128 пацієнтів. Про це свідчать дані сайту Worldometers.

Всього у світі було 15 мільйонів 378 тисяч випадків COVID-19, активних хворих залишилося 5 мільйонів 394 тисячі. Із загального числа 9 мільйонів 348 тисяч осіб побороли хворобу.

На першому місці за кількістю заражень все так само США з 4,1 мільйона хворих. На другому місці – Бразилія з 2,23 мільйона випадків. Третю позицію займає Індія з 1,23 мільйона хворих. Україна в списку знаходиться на 36 місці з 215 з 60 тисячами 995 зараженнями.

Читайте также:   Смертельний діагноз: найнебезпечніші супутні захворювання для хворих на коронавірус

У Мексиці, Пакистані, Бельгії, Болівії, Киргизстані, Австралії, Малаві та Гондурасі зафіксували найбільше число хворих і померлих протягом одного дня.

Попередній світовий антирекорд був встановлений 12 липня. Число заражених за добу досягло 230 тисяч. Найбільше випадків було в американському штаті Флорида – понад 15 тисяч. Якби Флорида була країною, вона зайняла б четверте місце у світі за кількістю нових випадків за день після США, Бразилії та Індії, які вже довго зберігають лідерство за захворюваністю.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *