Машина санлікаря Ляшка, який приїхав до Миколаєва вивчати місцевий коронавірусний феномен, врізалася в мікроавтобус журналістів

Ляшко перевірив єдину область України без коронавірусу і виніс вердикт

Вранці в четвер до Миколаєва прибув головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він має намір розібратися, чому в місті й Миколаївській області немає жодного випадку коронавіруса. У Миколаєві автомобіль санлікаря потрапив у ДТП.

Ляшко приземлився на військовому аеродромі Кульбакіно та вирушив до Миколаївського лабораторного центру на вулиці Лазурній. Чиновника МОЗ супроводжують заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, в.о. головного санітарного лікаря в Миколаївській області Володимир Клочко та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Павло Георгієв.

Місцевим журналістам Ляшко сказав, що зараження коронавірусом у Миколаївській області можуть не виявлятися не через помилки в тестуванні, а у зв’язку з тим, що аналізи не вчасно доставляють у спеціалізовану лабораторію. Ляшко також не виключив, що помилок немає і все працює відмінно. Щоб розібратися в тому, що відбувається, він і прибув до міста.

Крім лабораторного центру, представник Міністерства охорони здоров’я відвідає Центр первинної медико-санітарної допомоги та перевірить роботу виїзної “коронавірусної” бригади.

У Миколаєві автомобіль Volkswagen Passat, який було надано розпорядження Ляшко Миколаївською облдержадміністрацією, потрапив в ДТП. Він врізався в припаркований мікроавтобус Renault Trafic, на якому на зустріч з гостем приїхали журналісти.

Комісія Міністерства охорони здоров’я України провела дослідження зразків хворого на пневмонію у Миколаївській області. Вони збіглися з висновками миколаївських фахівців і підтвердили правильність алгоритму їхніх дій.

Читайте также:   Pfizer очікує, що попит на вакцини проти COVID-19 триватиме роками

“Напередодні мого візиту до Миколаєва ми провели своєрідну спецоперацію. Відібрали зразки хворої на пневмонію людини та відправили їх на дослідження за межі області. Висновки збіглися з тими, які зробили місцеві фахівці – тести негативні”, – сказав Ляшко

За його словами, метою візиту було перевірити, чи немає у Миколаївській області збою, який не дозволяє виявити хворих на коронавірус

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *