Машина санлікаря Ляшка, який приїхав до Миколаєва вивчати місцевий коронавірусний феномен, врізалася в мікроавтобус журналістів

Ляшко перевірив єдину область України без коронавірусу і виніс вердикт

Вранці в четвер до Миколаєва прибув головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він має намір розібратися, чому в місті й Миколаївській області немає жодного випадку коронавіруса. У Миколаєві автомобіль санлікаря потрапив у ДТП.

Ляшко приземлився на військовому аеродромі Кульбакіно та вирушив до Миколаївського лабораторного центру на вулиці Лазурній. Чиновника МОЗ супроводжують заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, в.о. головного санітарного лікаря в Миколаївській області Володимир Клочко та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Павло Георгієв.

Місцевим журналістам Ляшко сказав, що зараження коронавірусом у Миколаївській області можуть не виявлятися не через помилки в тестуванні, а у зв’язку з тим, що аналізи не вчасно доставляють у спеціалізовану лабораторію. Ляшко також не виключив, що помилок немає і все працює відмінно. Щоб розібратися в тому, що відбувається, він і прибув до міста.

Крім лабораторного центру, представник Міністерства охорони здоров’я відвідає Центр первинної медико-санітарної допомоги та перевірить роботу виїзної “коронавірусної” бригади.

У Миколаєві автомобіль Volkswagen Passat, який було надано розпорядження Ляшко Миколаївською облдержадміністрацією, потрапив в ДТП. Він врізався в припаркований мікроавтобус Renault Trafic, на якому на зустріч з гостем приїхали журналісти.

Комісія Міністерства охорони здоров’я України провела дослідження зразків хворого на пневмонію у Миколаївській області. Вони збіглися з висновками миколаївських фахівців і підтвердили правильність алгоритму їхніх дій.

Читайте также:   У МОЗ розповіли про випробування вітчизняного препарату від коронавіруса

“Напередодні мого візиту до Миколаєва ми провели своєрідну спецоперацію. Відібрали зразки хворої на пневмонію людини та відправили їх на дослідження за межі області. Висновки збіглися з тими, які зробили місцеві фахівці – тести негативні”, – сказав Ляшко

За його словами, метою візиту було перевірити, чи немає у Миколаївській області збою, який не дозволяє виявити хворих на коронавірус

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.