Славнозвісний Акведук у Лісабоні

Привіт, друзі!

Я багато подорожую, особливо останнім часом. Минулий місяць виявився гіпернасиченим і дуже цікавим, адже я встигла побувати у Монако, Каннах, Ніцці, Парижі і Лісабоні, у якому перебуваю саме зараз.

Тому, якось сидячи у мальовничому кафе на Лазурному березі, до мене прийшла дуже гарна ідея: а чому б мені не поєднувати усі мої подорожі із власним тревел-блогом?! Адже навколо стільки прекрасних місцин, затишних, загублених серед вузеньких вуличок кав’ярень, мальовничих пейзажів, величних будівель із своєю неймовірною атмосферою! Емоції від побаченого просто неможливо тримати у собі. Тому я буду ділитися ними із вами, мої любі!

Сьогодні, я розповім вам про легендарний Акведук у Лісабоні.

Читайте также:   Бэкстейдж фотосета в баварской тематике для журнала Financoff (Ноябрь)

Акведук — це не просто міст, а реально грандіозний комплекс споруд, створений для поставки води в Лісабон. Він ніби левітує на колонах, підносячись над долиною Алкантара. Його побудували за часів правління короля Жуана V. Споруда, зроблена на совість, встояла навіть під час руйнівного землетрусу 1755 року. Основна, найбільш монументальна частина акведуку, складається з 109 арок, найвища з яких сягає 65 метрів. Тільки уявіть собі – сукупна довжина розгалуженої мережі водоканалів досягає 58 км!

Це зараз у кожній будівлі є свіжа проточна вода, а раніше проблема водоаопостачання в Лісабоні стояла дуже гостро. З появою нового акведуку навіть з’яилася і досить престижна професія – водоніс. Це були чоловіки, які ходили по міських вулицях з криками «Há agua fresquinha»/Є свіженька вода [а агуа фрешкінья], і в порядку черги вони наповнювали ємності водою.

Читайте также:   Хто старе пом’яне: речі з 2018-го, яких треба терміново позбутися

Акведук в Лісабоні неодноразово реконструювали та розширювали, він функціонував аж до 1968 року.

Зараз це місце служить чудовим прикладом інженерного задуму. Верхній майданчик відкрили для відвідувачів, ним можна прогулятися і помилуватися видами, що я і робила з великим задоволенням!

Ну що, вам сподобалась моя розповідь?

Залишайте коментарі на сайті і у соцмережах, ставте питання і пишіть про місця, які б ви хотіли побачити.

До зустрічі, мої любі!

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *