Які книги треба прочитати, якщо ви мрієте працювати в Vogue

Робота в Vogue – мрія мільйонів дівчат у всьому світі – сильно відрізняється від того, що уявляє собі людина, яка жодного разу не була в редакції глянцевого журналу. Однак мрія ця не є утопічною. Перш ніж піти на співбесіду, завжди варто прочитати якомога більше номерів журналу та вивчити додаткові матеріали. Я не уявляю свого життя без моди, спалахів фотокамер і шику Vogue, тому вирішила скласти цей «мастрід» для тих, хто марить про роботу в модній індустрії та журналістиці.

Автобіографія Діани Вріланд – D.V.

Без Діани Вріланд всього того, що ми зараз маємо у світі моди та в глянці, просто не було б. Діані були притаманні гумор і самоіронія, і тут цього дуже багато. Вріланд розповідає багато про що зі свого життя: зустрічі з легендарними людьми, створенні журналу, організації зйомок, роботі в Музеї костюма в Метрополітен-музеї і не тільки.

D.V., Diana Vreeland

Allure

Діаною Вріланд і про Діану Вріланд написано чимало. Ось ще одна книга, яку слід вивчити від дошки до дошки. Саме тут вона розповідає й показує, як повинне «подорожувати ваше око за життя», помічаючи красу. Автор передмови в цьому виданні – Марк Джейкобс.

Allure, Diana Vreeland

Grace Mirabella: In and Out of Vogue

У 1971 році cміливу Діану Вріланд змінила спокійна й практична Грейс Мірабелла. Наступні 17 років вона керувала Vogue до самого приходу Анни Вінтур. У цій книзі Грейс розповіла історію своєї кар’єри, звільнення і життя після Vogue.

In and Out of Vogue, Grace Mirabella

Front Row. Anna Wintour: What Lies Beneath The Chic Exterior of Vogue’s Editor In Chief

Все, що ви хотіли б знати про Анну Вінтур, але не знали, у кого запитати. Анна не прийняла цю книгу, але дослідження – як і чому ця леді править світом моди ось уже четвертий десяток – захоплює.

Front Row. Anna Wintour: What Lies Beneath The Chic Exterior of Vogue’s Editor In Chief, St. Martin’s Press

Prada Catwalk

Міучча Прада – справжній художник, який всі ці роки вірний собі. Дизайнер, чиї речі носять інші дизайнери. Prada Catwalk – повне зібрання колекцій – хрестоматія для професіонала і будь-якого цінителя.

Prada Catwalk, Thames & Hudson

The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe

Дуже делікатна розповідь Анджели Келлі, особистого стиліста королеви Єлизавети II. Міучча Прада називала її королівську величність найелегантнішою жінкою XX сторіччя. Цікаві спостереження, секрети і тонкощі багаторічного співробітництва при дворі. Казка наяву.

The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe, HarperCollins

The Beautiful Fall: Fashion, Genius and Glorious Excess in 1970s Paris

Надзвичайно цікаве читво. Історія моди ХХ століття на прикладі двох легендарних життів – Іва Сен-Лорана і Карла Лагерфельда. Тут дуже багато пікантних історій. Саме на цю книгу Алісії Дрейк посилалися творці фільму «Saint Laurent. Стиль – це я» з Гаспар Ульєль в головній ролі.

The Beautiful Fall: Fashion, Genius and Glorious Excess in 1970s Paris, Bloomsbury

In Vogue: An Illustrated History of the World’s Most Famous Fashion Magazine

Прекрасна історія світу Vogue в цілому. У книзі Альберто Оливи та Норберто Анджелетті зібрані знакові матеріали, які характеризують історію суспільства XX століття. Особливо люблю до них звертатися, коли потрібно порівняти почерки фотографів або авторів, стилі редакторів і епохи.

In Vogue: An Illustrated History of the World’s Most Famous Fashion Magazine, Rizzoli

Leïla Menchari: The Queen of Enchantment

Все про мистецтво декору вітрин. Немає у світі більш красивих вітрин, ніж у паризького магазину Hermès за адресою 24, rue du Faubourg Saint-Honoré. Лейла Меншарі, яка народилася в Тунісі, 35 років відповідала за художню складову вітрин Будинки. Свобода уяви Меншарі і повагу традицій захоплюють і по сей день. Вітрини – велике мистецтво, ніша, яка у нас абсолютно вільна.

Leïla Menchari: The Queen of Enchantment, Hermès | Actes Sud

Stylist: The Interpreters of Fashion

І наостанок – все ті, хто творить красу на сторінках Vogue по всьому світу, в одному альбомі. Фотографи, стилісти, редактори і моделі.

Stylist: The Interpreters of Fashion, Rizzoli

__________________

Читайте также:   Яка собівартість люксових брендів?

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.