Як приховати відрослий гель-лак

Всім привіт! Ну що, сьогодні мій перший блог, і почнемо ми, мабуть, з найбільш актуальної теми на карантині “як приховати відрослий гель-лак”.

Якщо ваш останній візит у салон був ще в середині березня, то тримаємо парі – манікюр з відрослим покриттям застав вас вже під час другого тижня самоізоляції. В цілому, в неідеальних нігтях немає нічого страшного – під час пандемії ми стикаємося і з більш важливими проблемами. Але, погодьтеся, проміжок «голої» нігтьової пластини приносить дискомфорт, а край гель-лаку, що постійно чіпляється за все підряд заважає займатися повсякденними справами. Якщо ви з тих, хто вибирає найстійкіші покриття – на кшталт Luxio, які практично неможливо зняти самостійно, то розповідаємо, що можна зробити, щоб спокійно дочекатися, поки почне приймати улюблений майстер або покриття відросте само собою.

Підпиляєте гель-лак

Перш ніж виконувати будь-які маніпуляції зі звичайними лаками, потрібно зробити кордон між гель-лаком і відрослою нігтьовою пластиною менш помітною. «Операцію» проводимо звичайною пилкою, а потім можна пройтися полірувальним блоком, щоб поверхня стала рівнішою.

Спробуйте доповнити малюнок

Якщо у вас було однотонне покриття, вважайте, вам пощастило – його ще можна доопрацювати. Візьміть всі свої лаки й спробуйте поекспериментувати. Тонким пензлем (підійде звичайна художня) можна спробувати намалювати смужки або точки. Найпростіший варіант – зафарбувати верхню частину нігтя лаком з блискітками. Таке покриття найменше видає нерівність ліній. Плюс можна доопрацювати дизайн за допомогою аплікацій.

Зафарбуйте старе покриття лаком з блискітками

Для тих, хто тверезо оцінює свої вміння й навіть не хоче намагатися щось намалювати, є спосіб простіше. Підпиляєте гель-лак і покрийте його зверху декількома шарами лаку з блискітками. Особливо добре підійде дівчатам, які жити не можуть без відвідування салону і скаржаться на ламкість нігтьової пластини – оновлене покриття збереже цілісність.

Читайте также:   Фотосесія у стилі Fashion

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *