Парк Юрського періоду в реальності — Ілон Маск планує воскресити динозаврів

Ілон Маск планує воскресити динозаврів

Макс Ходак, співвласник компанії Neuralink, яку заснував знаменитий Ілон Маск, заявив, що створення повноцінного Парку Юрського період є лише питанням часу.

«Ми, ймовірно, могли б побудувати Парк Юрського періоду, якби захотіли. Це були б не генетично автентичні динозаври, але можливо, через 15 років селекції й інженерії ми б отримали суперекзотичні нові види», — написав співзасновник Neuralink в Twitter.

Мова, звичайно, йде не про оригінальні монстрів, які населяли Землю в далекому минулому. Але нові динозаври будуть максимально схожі на старих, хоч і будуть від них дещо відрізнятися біологічно.

І парк з такими істотами напевно зможе приносити відмінні гроші. Ну а фанати гігантських ящерів однозначно будуть вдячні пану Маску за втілення мрії в реальність.

Читайте также:   У США встановлені потужності електростанцій на поновлюваних джерелах енергії вперше перевершили вугільні

Що цікаво, трохи пізніше Макс Ходак додав, що вимирання може бути цінним інструментом для збільшення біорізноманіття. Мабуть, так він натякав на те, що старим динозаврам місце тільки в минулому. Ще співзасновник Neuralink не забув відзначити, що ми самі зараз знаходимося в розпалі ери чергового масового вимирання. Також він риторично запитав, чому б нам цілеспрямовано не спробувати створити нове біорізноманіття? Поки незрозуміло, наскільки створення нових динозаврів є хорошою ідеєю.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.