Facebook створить для дітей Instagram Kids

Instagram Kids

На сьогодні правила Instagram передбачають обмеження за віком – зареєструватися в цій соціальній мережі можуть користувачі від 13 років і старше. Цей мобільний додаток став одним з найпопулярніших в світі, інтерес юного покоління до нього дуже високий. Замість того, щоб робити зусилля по блокуванню юних користувачів команда розробників Facebook Inc. взялася до роботи над створенням версії додатка Instagram спеціально для дітей.

Новий додаток дозволить інтернет-користувачам молодше 13 років безпечно користуватися платформою, – відзначають в компанії. Називатися воно буде Instagram Kids. Досвід створення таких додатків у Facebook вже є. Розроблений компанією Messenger Kids – версія програми обміну повідомленнями Facebook для підлітків, з функцією батьківського контроля. Подобние додатки набагато ефективніше, ніж спроба вводити обмеження всередині соціальної мережі. Діти все одно знаходять способи обходити заборони. Батьківський контроль дозволить обмежити пряме спілкування дітей з дорослими, які їм невідомі, і стежити за контентом.

«Ми досліджуємо можливість створення нових продуктів в Instagram, щоб допомогти дітям не відставати від своїх друзів, відкривати нові захоплення та інтереси», – розповів представник Facebook Джо Осборн.

Читайте также:   Apple знизить ціни на iPhone вдруге за 12 років

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *