У Києві відкривається виставка, присвячена 100-річчю Федеріко Фелліні

100-річчя Федеріко Фелліні У Києві

Потрапити у всесвіт легендарного італійського режисера Федеріко Фелліні можна на виставці «сторіччя. Фелліні у світі», яка відкривається 4 червня о Довженко-центрі. Виставка пройде за підтримки Італійського інституту культури у співпраці з кінофестивалем «Молодість». Вона присвячена сторіччю Фелліні: ювілей великого режисера був в 2020 році, але в зв’язку з пандемією виставку перенесли на 2021 рік.

Коли мова йде про італійське кіно, перший, хто приходить на розум — це Федеріко Фелліні. Ім’я Фелліні ще при його житті стало відомим у всьому світі і увійшло в історію як синонім поняття «мистецтво кінематографа». Його «8 з половиною», «Солодке життя», «Ночі Кабірії», «Амаркорд» до сих пір хвилюють глядачів і кінематографістів у всьому світі.

Читайте также:   Марина Одольська виступила на Кіпрі та показала гарну фігуру! (ФОТО)

На виставці покажуть кадри і фрагменти кінофільмів, кіноафіші, листи, спільні фото з актрисою і жiнкою Фелліні Джульєттою Мазінi, актором і другом режисера Альберто Сордо, фото зі знімальних майданчиків, оригінальні кінокостюми, і графіку, намальовану самим режисером.

На відкритті виставки 4 червня відбудеться українська прем’єра анімаційного фільму «Феллінетта» (2020 року, La Fellinette) племінниці режисера Франчески Фаббрі Фелліні, який увійшов в програму короткометражного конкурсу кінофестивалю «Молодість». «Сторіччя. Фелліні у світі» — пересувна виставка, яка вже побувала в Канаді, Бразилії, Німеччини та Литви.

Виставка буде працювати в Музеї кіно Довженко-центру з 5 червня по 25 липня.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *