Принц Гаррі розповів, хто вигнав його з дружиною з Великобританії

Принц Гаррі в Лате Лате Шоу

Фото CBS/YouTube

Принц Гаррі дав перше інтерв’ю після переїзду в США. Напередодні оголошеного інтерв’ю для Опри Уїнфрі свіжоспечений американець принц Гаррі поспілкувався з Джеймсом Корденом — ведучим The Late Late Show. Головним одкровенням принца стала чесна відповідь на запитання «Чому ви покинули Великобританію?».

Принц Гаррі: «Вони руйнували мою психіку»

«Я думаю, всі бачили, в якій складній обстановці нам доводилося жити, — розповів принц. — Ми знаємо, що з себе представляє британська преса. Вона просто руйнувала мою психіку. Я поступив, як хороший чоловік і батько, витягнувши свою сім’ю з цієї токсичності». Незважаючи на те, що Єлизавета II 19 лютого позбавила онука і його дружину всіх королівських повноважень, Гаррі підкреслив, що як і раніше має намір служити Великобританії і всьому світу. «Я не перестану приносити користь суспільству. Це становить моє життя і нічого не зміниться, незалежно від соціальних статусів».

Читайте также:   Фестиваль, створений українською командою «Форсайт» та Олександром Лещенко, отримав престижну нагороду в Парижі! (ФОТО+ВІДЕО)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *