Netflix починає спiвробiтництво з росiйськими телекомпанiями

Netflix працює працювати з росiйськими телекомпанiями

Генеральний продюсер кінокомпанії «Среда» Іван Самохвалов (студія, згідно витоку в ЗМІ, веде переговори з американським стрімінга) не відповів на конкретне запитання про роботу з Netflix, однак назвав «початком великої гри» потенційне співробітництво російської індустрії серіалів з потоковим гігантом.

«Ми перестаємо бути індустрією третього світу і стаємо частиною світового серіального ком’юніті. Якщо говорити простою мовою, це сильно підвищує конкуренцію на внутрішньому ринку, а за зростанням конкуренції піде ще більше зростання якості», — сказав Самохвалов.

Раніше Netflix купував у росіян тільки готові серіали — наприклад, «Епідемію» за $ 1,5 млн і «Краще, ніж люди» за $ 1 млн. Генпродюсер «Середовища» пояснив причину високої уваги Netflix до російського контенту відчутним зростанням його якості.

Читайте также:   Ирина Билык обзавелась квартирой в Одессе

Netflix також веде переговори зі Star Media Влада Ряшина, Yellow, Black & White (YBW), студією «Водень», режисерами Едуардом Оганесяном і Климом Шипенко. Передбачається, що постановники займуться виробництвом оригінальних серіалів для стрімінга.

Орієнтовна вартість російських серіалів для Netflix зараз не розкривається. При цьому, як стверджує один з інсайдерів, стрімінг раніше планував «залишатися в рамках ринкових реалій, але наші платформи ці реалії вже розігнали».

Станом на квітень 2021 року Netflix пропонує своїм глядачам цілий ряд проектів вітчизняного виробництва, права на які він придбав у власників (але які з самого початку не знімалися для американського стрімінгу). Це, наприклад, серіали «Метод», «Мажор», «Краще, ніж люди» — і фільми «Я худну», «Рух вгору», «Легенда №17», «Екіпаж». Примітно, що більшість вітчизняних багатосерійних проектів, представлених на Netflix, створювали якраз ті студії і кінематографісти, з якими, згідно інсайда, платформа зараз веде переговори про повноцінне співробітництво на виробництво.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.