Мадс Міккельсен прокоментував ідею американського ремейка «Ще по одній»

Мадс Міккельсен прокоментував «Ще по одній»

Стало вiдомо, що Леонардо Ді Капріо займеться продюсуванням ремейку оскароносного фiльму Томаса Вінтерберга «Ще по одній». В інтерв’ю виданню Entertainment Weekly Мадс Міккельсен, який виконав головну роль в оригіналі, розповів про своє ставлення до майбутнього голлівудського перезапуску.

Нагадаємо, драмеді «Ще по одній» оповідає про чотирьох друзів середнього віку, які вирішили провести експеримент, захопившись ідеєю психіатра Фінна Скердеруда. За словами фахівця, з народження кожній людині не вистачає деякої кількості алкоголю в крові, щоб розкрити свій творчий потенціал повністю. Крім того, що ця історія присвячена дружбі і взаєминам, вона досліджує питання алкоголізму в Данії.

Багатьох користувачів мереж збентежив той же період, адже картина висвітлює проблему з точки зору національного характеру датчан. Мадс Міккельсен, навпаки, зазначив, що центральна тема — універсальна. У той же час, він переживає, що ремейк стане простим переказом однієї і тієї ж концепції, не враховуючи відмінності між культурами Данії та США.

Читайте также:   Ілон Маск передумав підтримувати Каньє Уеста на виборах у США

«Зробити ремейк завжди складно. З іншого боку, я розумію, чому. Навіть якщо багато людей подивляться оригінальний фільм, він не стане всеосяжним. Я підозрюю, що багато американців вже бачили його. Думаю, що ремейк буде цікавим. У різних націях є відмінності у вживанні алкоголю, особливо це помітно у випадку з Данією і Америкою. Всі запитують, невже американці не підійдуть до цього по-іншому? Може бути. А можливо і ні. Цей фільм про те, як прийняти життя і заново знайти його,»- прокоментував актор.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *