Еллен Дедженерес оголосила про припинення свого ток-шоу

Еллен Дедженерес припиняє своє ток-шоу

Телеведуча Елен Дедженерес оголосила про припинення свого ток-шоу в 2022 році. Про це вона розповіла в інтерв’ю для The Hollywood Reporter. Майбутній 19-й сезон «Шоу Елен Дедженерес» буде останнім. Це рішення, за словами телеведучої, вона обмірковувала на протязі декількох років.

«Коли ви творча людина, вам постійно потрібно кидати виклик — і яким би чудовим не було це шоу, яким би веселим воно не було, воно більше не кидає мені виклик», — розповідає Дедженерес.

Телеведуча обмірковувала рішення припинити шоу з 2018 року. Вона розповідала The New York Times про те, що її дружина, актриса Порша де Россі, спонукала її залишити шоу і рухатися далі, в той час як брат Еллен і продюсери з Warner Bros. наполягали на тому, щоб вона продовжувала. І тоді Еллен Дедженерес підписала контракт ще на три сезони.

Читайте также:   Діма Коляденко заінтригував першими кадрами нового кліпу «Тумбала Є» (ФОТО + ВІДЕО)

«Хоча все хороше колись закінчується, ти все ще сподіваєшся, що по-справжньому великі речі не підуть ніколи», — сказав Майкл Дарнелл, президент «Телебачення без сценарію» Warner Bros. Він також пропонував Дедженерес переглянути своє рішення. Він назвав її шоу «абсолютним феноменом».

Однак в 2020 році на «Шоу Елен Дедженерес» обрушився шквал критики після того як 36 колишніх співробітників розповіли про домагання з боку продюсерів програми. Еллен Дедженерес розповіла, що дізналася про ситуацію зі ЗМІ. Після звинувачень вона звільнила трьох продюсерів свого шоу, а потім відкрила 18-й сезон принесенням вибачень на початку випуску.

«Це майже вплинуло на шоу. Мені було дуже боляче. Дійсно, дуже. Але якби я йшла з шоу через це, я б не повернулася в новому сезоні. Так що я припиняю не через це, але мені було дуже важко…» — розповідає Дедженерес в інтерв’ю The Hollywood Reporter. Телеведуча також поділилася, що в наступному році відкриє свій кампус в Руанді: «Я хочу більше займатися охороною природи і всім, що має для мене значення, таким як навколишнє середовище і захист тварин».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *