Дженніфер Лопес буде розробляти жіночі проекти для Netflix

Дженніфер Лопес буде розробляти проекти для Netflix

Дженніфер Лопес і її продюсерська компанія Nuyorican Productions підписали багаторічний партнерський контракт з стрімінговим сервісом Netflix.

В рамках співпраці Nuyorican Productions буде знімати як фільми, так і серіали. Фірма, якою Лопес керує разом з Елейн Голдсміт-Томас, спрямована на роботу з проектами, присвяченим жінкам-актрисам, письменницям і режисерам. В якості продюсера майбутніх робіт виступить Бенні Медіна.

«Елейн, Бенні і я вважаємо, що для нас немає кращої співпраці, ніж партнерство з перспективною компанією щодо створення контенту. Вона прагне кинути виклик загальноприйнятим уявленням і надає продукт мільйонам людей по всьому світу, які більше не дивляться на мистецтво і розваги обмежено,» — зазначила Дженніфер.

Угода включає в себе як мінімум два проекти, що знаходяться в процесі розробки. Так, у фільмі «Мати» Нікі Каро, яка зняла «Мулан», Дженніфер Лопес грає вбивцю, яка виходить з укриття, щоб навчити свою дочку виживати. Зараз зірка готується до цієї ролі, а виробництво кінострічки почнеться цієї осені. Реліз заплановано на четвертий квартал 2022 року.

Читайте также:   Киевлянка приобрела знаменитое поместье Кардашьян и Уэста

Другим повнометражним проектом стане «Шифр» — адаптація роману Ізабель Охеда Мальдонадо. Фільм розповість про спецагента ФБР, який ховається від кілера.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *