Меган Маркл збрехала в інтерв’ю Опрі аж 17 разів?

Меган Маркл збрехала в інтерв'ю

Британський журналіст і телеведучий Пірс Морган заявив, що Меган Маркл навмисно виставила себе жертвою в інтерв’ю Опрі Вінфрі. Він додав, що як мінімум 17 тверджень герцогині Сассекської є або повністю помилковими, або перебільшеними, або недоведеними. Як пише Daily Mail, за словами інсайдерів, Морган не уточнив, що саме було неправдою в словах Маркл, проте зазначив, що герцогиня і її чоловік назавжди втратили його довіру.

Меган Маркл навмисно виставила себе жертвою

«Я не розумію, чому я повинен вірити людям, які не говорять правду. Все це було наклепом на адресу королівської сім’ї і моєї країни», – сказав телеведучий.
Як відзначають інсайдери, раніше дійсно деякі з тез, що висувалися Маркл в інтерв’ю, були спростовані. Як з’ясувалося, Меган збрехала Вінфрі, стверджуючи, що вже була дружиною Гаррі, коли йшла до вівтаря в каплиці Святого Георгія. Архієпископ Кентерберійський спростував її заяву.

Читайте также:   США выдвинули претензии Украине за "поставки" двигателей в КНДР

Герцогиня обурювалася тим, що її сина Арчі позбавили королівського титулу. Але згідно з протоколом, тільки діти прямого спадкоємця на престол можуть мати право на титули.

Маркл також скаржилася, що її не випускали з палацу. Однак герцогиня їздила в приватні поїздки, в тому числі до Нью-Йорка на baby shower.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *