Кейт Міддлтон розповіла про останнє побажання принца Філіпа

останнє побажання принца Філіпа

Мало хто знає, що шляхи Кейт Міддлтон і герцога Единбурзького перетнулися за багато років до того, як вона стала нареченою, а потім і дружиною принца Вільяма.

У 2016 році Кейт з’явилася в документальному фільмі, присвяченому 60-річчю вручення премії герцога Единбурзького, в якому вона розповіла, що теж брала участь і була нагороджена премією.

Це було під час навчання Кетрін в коледжі Мальборо. Свою нагороду майбутня герцогиня отримала в Сент-Джеймсському палаці. Тоді Кейт описала отримання цієї нагороди як «одне з найбільш пам’ятних подій дорослішання».

Коли Кейт вже зустрічалася з принцом Вільямом, і вони заговорили про їх майбутньої заручини, принц Філіп розповів своєму другові і письменнику Джайлз Брандрету про те, що дуже радий, що Кетрін виявилася такою розважливою дівчиною.

Читайте также:   Протесты в Каталонии: местные жители против ареста политиков

«Якщо ти вирішиш, що увагу адресовано особисто тобі, то у тебе будуть неприємності. Увага прикута до твоєї ролі, твоїй роботі, питань, якими ти займаєшся. Мова не йде про твою особистості. Ти не знаменитість. Ти представляєш королівську сім’ю. От і все. Не дивися в камеру. Королева ніколи не дивиться в камеру. Ніколи. Дивись на того, з ким говориш. Дивись на те, заради чого ти приїхала. Діана дивилася в камеру», — сказав тоді Філіп.

Герцогиня Кембриджська, як і королева, ніколи не дивиться прямо в камеру. Ймовірно, саме такий головний рада їй дав Філіп, і це сильно допомогло дівчині влитися в королівську сім’ю.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.