ВООЗ запустила безкоштовний онлайн-курс з питань зміни клімату

ВООЗ онлайн-курс з питань зміни клімату

Всесвітня Організація Охорони здоров’я спільно з Climate Tracker і Навчальним та науково-дослідним інститутом ООН запустила безкоштовний онлайн-курс. Він розповість докладніше про кліматичну кризу, а також навчить вести бесіду на тему екології.

Після закінчення програми учасники зможуть зрозуміти, як зміна клімату впливає на здоров’я, і дізнаються більше про головнi екологічнi угоди.

«Визнаючи, що гармонія між людьми і планетою є однією з фундаментальних проблем нашого часу, цей онлайн-курс буде досліджувати взаємозв’язок зміни клімату та здоров’я. Також він приділяє особливу увагу процесу міжнародної політики в області зміни клімату, необхідностi здорового способу життя та «зеленому» відновленню від коронавiруса,» — каже ВООЗ.

Онлайн-курс надає коротку і актуальну інформацію для всіх, хто зацікавлений в скороченні ризиків для здоров’я через екологічнi катастрофи. До нього увійдуть серія інтерактивних уроків з завданнями, вправами, тематичними дослідженнями і відео, а також посилання на корисні ресурси. Після успішного проходження програми учасники зможуть отримати сертифікати ВООЗ.

Читайте также:   5 лет в больнице: девочка, которую забыли родители

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *