До свого сторіччя Айріс Апфель випустила колаборації з брендом Zenni

Айріс Апфель випустила колаборації з брендом Zenni

У серпні цього року дизайнер інтер’єрів і фешн-ікона Айріс Апфель відзначить свій сотий день народження. Напередодні свята Айріс створила колаборації спільно з брендом очок Zenni.

Апфель всесвітньо відома своїм яскравим стилем, головним аксесуаром якого є масивні окуляри. Колекція Iris Apfel Edit вельми символічно складається зі ста барвистих предметів. До неї увійшло п’ять категорій: Live Colourfully, з окулярами «котяче око», чорно-білими очками в горошок, геометричними очками бірюзового кольору, Bazaar Treasures, натхненна любов’ю Апфель до блошиних ринків, Signature Style, з витонченими фасонами окулярів, Structural Design, присвячена архітектурі, а також Mini Iris — спеціально для дітей.

«Я обожнюю аксесуари і думаю, що окуляри можуть стати відмінним доповненням до образу. Я дуже давно їх колекціоную. Нам варто перестати виглядати однаковими, і окуляри — хороший спосіб знайти свій унікальний стиль. Ця колекція призначена для всіх, хто прагне виділитися з натовпу,»- розповіла Айріс.

Читайте также:   Листоноша купив перший комікс Marvel за 10 центів. Зараз його продали за 1,26 мільйона доларів

Співпраця є частиною багаторічної партнерства Zenni і Апфель. Також, в серпні Айріс покаже нову капсульну колекцію, а потім буде випускати лінійки щорічно — аж до 2024 року.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *