Levi’s представив кампанію «Купуй усвідомлено. Носи довше»

Levi's представив кампанію

Бренд Levi’s представив кампанію «Купуй усвідомлено. Носи довше », яка розповідає про те, як виробництво і переспоживання одягу впливає на навколишнє середовище. Героями проекту стали актор Джейден Сміт, активістки Ксія Бастід і Мелатія Війсен, співак Сюхтезкатль, блогер Емма Чемберлен і футболіст Маркус Рашфорд, член Ордена Британської імперії.

«Всім відомо, що денім Levi’s — це моделі поза часом. Їх можна передавати з покоління в покоління, а не міняти кожен сезон. Тому ми вирішили створити кампанію, яка зможе спонукати покупців бути більш усвідомленими у виборі одягу: носити кожну річ довше або користуватися сервісом Levi’s Tailor Shop в магазинах бренду, щоб збільшити термін служби одягу», — говорить Дженніфер Сей, Levi Strauss & Co.

Читайте также:   Дослідження: Купівельні звички покоління Z покладуть край швидкої моді

У Levi’s розповіли, що працюють над тим, щоб скоротити власний екологічний слід, а саме економлять водні ресурси, інвестують в інноваційні матеріали (котонізоване конопляне волокно і органічний бавовна) і техніки виробництва. Так, 76% всієї продукції компанії Levi Strauss & Co. створені з використанням технології Water<Less, в основі якої лежить серія методів обробки тканин і рекомендацій щодо повторного використання води. Завдяки їй при виробництві, за підрахунками компанії, було зекономлено понад чотирьох мільярдів літрів води, а близько десяти мільярдів літрів було використано повторно. У Levi’s додали, що відкривають доступ до своїх розробок для інших компаній.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.