Норвезьких блогерів зобов’язали позначати відретушовані фото

Норвезьких блогерів зобов'язали позначати відретушовані фото

Норвезьке Міністерство у справах дітей та сім’ї прийняло новий закон, згідно з яким інфлюенсери і їх рекламодавці не можуть публікувати ретушуванi фотографії в соціальних мережах без спеціальної позначки. Таке рішення уряд пояснив бажанням боротися з нереалістичними ідеалами краси.

Так, якщо до або після зйомки були змінені тіло або шкіра, уряд позначить такий знімок спеціально розробленої маркуванням. До поліпшення інфлюенсера на знімку Міністерство віднесло збільшення губ, зміна талії і «накачані» м’язи. Поки законопроект буде впливати тільки на рекламні записи, проте інфлюенсери, що користуються ретушшю, не отримають будь-якої вигоди від публікацій в Instagram, TikTok, Facebook, Snapchat і Twitter.

У Норвегії ситуацію з відретушувати кадрами, які змушують людей прагнути до недосяжних ідеалів, називають тиском на тіло.

Читайте также:   IKEA випустила подушку, яка трансформується в плащ

«Тиск на тіло є на робочому місці, в громадських місцях, вдома і в різних ЗМІ. Часто воно існує непомітно, тому з ним важко боротися. Вимога маркування ретушi або зміненої будь-яким чином реклами є одним із заходів проти тиску на тіло. Ми сподіваємося, що це внесе корисний і значний внесок в боротьбу з негативним впливом такої реклами на дітей та молодь,» — заявили в Міністерстві у справах дітей та сім’ї.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *