У РНБО розповіли, кому остерігатися коронавируса: вік і проблеми зі здоров’ям грають роль

Назвали групи ризику з урахуванням хронічних хвороб

На сайті Ради національної безпеки та оборони виділили групи ризику інфікування коронавірусом. Найменше ризикують люди від 10 до 39 років (ймовірність захворювання — 0,2%).

— Для 40-49-річних — відповідно 0,3%; для 50-59-річних — 1,3%; для 60-69-річних — 3,4%, для 70-79-річних — 7,8%. В зоні найбільшого ризику знаходяться люди похилого віку у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%, — сказано в повідомленні.

Діабетики та люди з хворобами дихальної системи теж в групі ризику.

За два місяці спалахів коронавіруса лікарі помітили, що молоді й здорові люди переносять інфекцію, як легку застуду. Ліків, які вбивають збудник, немає, але сильний імунітет справляється самостійно. 30 322 особи вже зцілилися. Були випадки, коли хворий видужував, а після отримував відповідь з лабораторії, що хворів на коронавірус.

Тим же, хто знаходиться в групі ризику, потрібно уникати людних місць і контакту з людьми, які чхають і кашляють. Боїтеся заразитися — допоможіть імунітету. 

Є і народні способи допомогти іммунці відновитися. А ось зациклюватися на проблемі й нервувати не потрібно: це імунітету шкодить.

Читайте также:   Вплив пандемії на атмосферу Землі: якість повітря в світі покращилася

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *