Анонімне використання Інтернету: в Китаї ввели обов’язкове сканування осіб смартфонами

Поки не “проскануєшобличчя, новий мобільний сервіс використовувати не зможеш

У Китаї вступило в силу нововведення для користувачів смартфонів. Тепер мобільні телефони будуть сканувати їх обличчя. Влада країни стверджує, що це потрібно для захисту прав та інтересів китайців в кіберпросторі. Якщо точніше – таким чином в Китаї боротимуться з анонімним використанням інтернету. Про це повідомляє BBC.

У Китаї для отримання мобільного номера і раніше потрібно було надати посвідчення особи з фотографією. Тепер копію цього документа будуть звіряти зі сканом обличчя. Це необхідно для того, щоб упевнитися, що всі громадяни Китаю сидять в Інтернеті під своїми справжніми іменами.

Читайте также:   Сэкономь время: новый стартап позволяет полноценно тренироваться за 20 минут

Про нововведення влади Китаю попередили ще в вересні. Через три місяці, 1 грудня, воно вступило в силу – жителям Китаю тепер потрібно “просканувати” обличчя, щоб отримати доступ до нових мобільних сервісів.

Жителі Китаю стурбовані через таке нововведення. На думку багатьох з них, в країні поступово посилюється спостереження за людьми. До того ж у них є ще дві претензії – можливий витік особистих даних і те, що правило ввели без згоди населення Китаю.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *