Instagram обмежив показ публікацій з хештегом #море

Цікаво, що обмеження стосується тільки російськомовної версії

Соціальна мережа Instagram поставила обмеження на показ публікацій з хештегом #море. При його наборі у пошуковому рядку з’являється попередження.

Блокування користувачі помітили 5 травня. При спробі подивитися публікації, в описі яких стоїть #море, Instagram показує попередження. При цьому обмеження стосується тільки російськомовної версії хештега.

— Публікації зі словами або тегами, які ви шукаєте, часто підтримують поведінку, яка може призвести до заподіяння шкоди або навіть смерті. Також розробники соціальної мережі пропонуютьпоміч, Якщо ви зіткнулися з якимись труднощами, ми завжди готові допомогти вам, — йдеться в оголошенні.

А мабуть?

Дехто припускає, що це пов’язано з небезпечною грою «Синій кит», головною метою якої було доведення підлітка до самогубства. Минулого року школярі масово грали в неї. Для початку гри користувачі соціальних мереж писали на своїх сторінках хештеги #синийкит, #явигре, #синий, #тихийдом.

Пізніше з неповнолітніми дітьми зв’язувалися «куратори», які пояснювали правила: «нікому не говорити про цю гру», «завжди виконувати завдання, якими б вони не були», «за невиконання завдання тебе виключають з гри назавжди та тебе чекають погані наслідки».

Читайте также:   Илон Маск назвал дату испытания Марсохода

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *