Odessa Fashion Night 2021

11-13 лютого в Одесі відбудеться Odessa Fashion Night, в рамках якого пройдуть покази колекцій нижньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проєкт є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і другий рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie.

11 лютого відкриє Odessa Fashion Night презентація нішового аромату від Богдана Зубченка – парфумера з більш ніж 25-річним досвідом роботи, креатора бренду BZ Parfums Bohdan Zubchenko since 1993. Місцем зустрічі стане ресторан готелю Milano (вул. Червоний провулок, 1).

12 лютого з 18:00 до 22:00 на головному подіумі сезону в Гранд Холлі Сапфір у п‘ятизірковому готелі Premier Hotel Odesa продемонструють свої чарівні колекції спідньої білизна, купальників та одягу для сну цьогорічні учасники показів – Chili, Elena Ellenidi, SOUL, Layrika Amber, Karin|K Lingerie, PANACEA. Детально з розкладом показів можна ознайомитись нижче.

Читайте также:   Рожеві гойдалки на кордоні між США і Мексикою названі "Дизайном року"

13 лютого чекаємо всіх жінок, бажаючих провести суботній ранок з користю і в чудовій компанії, в ресторані готелю Frapolli 21 (вул. Троїцька, 34) на стильному сніданку «Style in Movie» від Лаури Овякімян – персонального консультанта зі стилю та іміджу, засновниці консалтингової компанії «L’s Image Bureau», співзасновниці бренду «WARDROBE | SELECTED CLOTHES», стилісту глянцевого журналу «НАТАЛИ» та спікеру різних освітніх програм. Вхід лише за наявності запрошення.

Мета Odessa Fashion Night – привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів нижньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. Формат передбачає проведення дизайнерських дефіле та позаподіумних заходів.

Читайте также:   Nike презентовала кроссовки PG2 в стилистике Sony PlayStation

Даний проєкт є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті ofd.org.ua для отримання запрошення.

Odessa Fashion Night проходить за підтримкою національного телеканалу FASHIONTV UKRAINE та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union.

Окрема подяка організаторів партнерам проєкту Premier Hotel Odesa, DisNa, BUDU SUSHI, Hotel Milano, Granddent, Vesch, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM.

А також медіа-партнерам: FASHIONTV UKRAINE, Folga’, Kozyr Digital, Media Light Group, «Тайны звезд», GLORY magazine, «НАТАЛИ», «Лиза», Burda Style, «Фаворит удачи», Studio of my dreams, Cool’baba, 048.ua, Best People Club, Woman Magazine, «Швейное дело», NOVA magazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр.

Програма показів Odessa Fashion Night, 12 лютого, Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32).

Читайте также:   Персональна виставка Данила Козелецького «Morning Elegance» в LERA LITVINOVA GALLERY 

18:00 SOUL
18:40 PANACEA
19:20 Karin|K Lingerie
20:00 Layrika Amber
20:40 Chili
21:20 Elena Ellenidi

Реєстрація гостей за посиланням https://ofd.org.ua/registers-ofn

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *