Міс Оклахома може стати першою корінною американкою, яка отримає титул міс США

Вона хоче, щоб жінки не відчували себе обмеженими якими б то не було обставинами

9 листопада відбудеться щорічний конкурс краси «Міс США» — 2020. Мерайя Девіс, яка побореться за головний титул як міс Оклахома, може стати першою корінною американкою, яка отримає корону. Про це пише People.

24-річна Мерайя є представницею народу чокто — племені американських індіанців. Це третє за величиною плем’я корінних жителів США. «Для мене важливо ідентифікувати це, — каже учасниця. — Я хочу позиціювати себе публічно як корінна американка чокто, тому що пишаюся цією спадщиною».

Дівчина народилася і виросла в Оклахомі. Сім’я Девіс була бідною, їх із сестрою виховувала мати-одиначка. Мерайя з 16 років почала брати участь в конкурсах краси, але зізнається, що її шкільні роки були не найкращими. Ще в досить юному віці вона зіткнулася з депресією і страждала від тривоги. Все це посилилося, коли вона пішла в коледж.

Читайте также:   Український фільм отримав гран-прі міжнародного кінофестивалю в Японії

Коли Девіс вчилася в Університеті Оклахоми, вона економила на ліках, які їй прописував доктор, через стигматизацію ментального здоров’я. Через це хвороба прогресувала. «Моя депресія нагадувала інфекцію, яку ніколи не лікували, тому з роками ставало тільки гірше. Я вже не знала, як з цим впоратися, — каже конкурсантка. — Я дозволила їй взяти верх наді мною, вона мене поглинала».

Дійшло до того, що три роки тому Мерайя намагалася покінчити життя самогубством. Після невдалої спроби суїциду вона кілька тижнів провела в стаціонарі, потім за нею доглядали мама і вітчим. Те, що сталося дуже сильно вплинуло на Девіс, і вона вирішила, що не хоче жити як раніше і попереду є щось більше.

Читайте также:   10 фільмів, які можуть отримати "Оскар" у 2021 році

Особистий досвід надихнув Мерайю на створення безпечного ком’юніті Lift Up Your Sister, де жінки-учасниці можуть підтримати одна одну в тяжкі часи. «Свого часу мені не вистачало такої спільноти, і зараз ніщо не заважає мені її створити», — говорить Девіс.

В майбутньому міс Оклахома мріє стати ведучою розважальних новин.

«Я хочу, щоб люди, особливо жінки, які належать до нації чокто, або жінки, які виросли в резерваціях, знали, що вони не обмежені якими б то не було обставинами, — говорить Мерайя Девіс. — Я виросла не в резервації, але в дуже бідній родині, і я подолала ці обставини. Ми як сім’я подолали ці обставини, і я хочу бути прикладом того, що всього можна досягти».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *