Листоноша купив перший комікс Marvel за 10 центів. Зараз його продали за 1,26 мільйона доларів

Над випуском працювали знамениті ілюстратори Золотого століття

Комікс Marvel 1939 року продали за 1,26 мільйона доларів на аукціоні Heritage Auctions в Далласі. Він встановив рекорд серед коли-небудь проданих коміксів всесвіту. У номері вперше з’явилися персонажі Marvel Людина-факел, Підводник, Ка-Зар і Ангел. Ім’я покупця не розголошується. Стартова вартість коміксу становила 720 тисяч доларів. Про це пише Reuters.

Стан цього примірника Marvel Comics #1 отримав оцінку 9,4 за шкалою від 1 до 10. Не існує іншої сертифікованої копії, яка була б близька за якістю до цієї, зазначено на сайті аукціону. На даний момент комікс займає 6 місце в списку 100 кращих коміксів Золотого століття” за версією Overstreet.

Читайте также:   Де відпочити під час пандемії? Названі найбезпечніші пляжі Європи

Над обкладинкою коміксу працював “батько фантастичною ілюстрації” Френк Пол, а всередині представлені малюнки знаменитих ілюстраторів Золотого століття – Білла Еверетта, Карла Бургос і Пола Густавсона.

Першим власником випуску був листоноша з Пенсільванії, який придбав його в газетному кіоску за 10 центів. Починаючи з 1940 року, чоловік купував по одному номеру коміксів і журналів і так зібрав цілу колекцію. На аукціони Marvel Comics #1 потрапив завдяки відомому чиказькому колекціонерові коміксів Гері Колабуоно.

Через десятиліття у всесвіті Marvel з’явилися такі супергерої, як Людина-павук, Неймовірний Халк, Залізна людина, Росомаха, Тор і Захисники. Зараз вони стали персонажами найкасовіших блокбастерів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *