Ельвіра Гаврилова розповіла про концепцію бренду Nanojy

NANOJY – це португальсько-українська колаборація двох успішних бізнеследі, дизайнерів Ельвіри Гаврилової та Юлії Лятавской. Це сучасний, жіночно-елегантний бренд одягу, який об’єднує в собі дизайнерів зі всієї Європи. Ми поспілкувалися з нашою головною редакторкою, щоб дізнатися концепцію бренду NANOJY.

Концепція бренду NANOJY

Щоб зрозуміти концепцію бізнесу NANOJY, варто звернути увагу на принцип роботи сім’ї лакшері-брендів LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) Бернара Арно.

Французький мільярдер був першим, хто повірив у бізнес-модель створення групи компаній з виробництва предметів розкоші. На самому початку його критикували за об’єднання брендів – від Christian Dior і Givenchy до Chandon і Dom Pérignon. Саме Арно першим зрозумів, що сім’я брендів – куди сильніше ніж окремо взяті компанії.

Читайте также:   «Сменила кресло руководителя на фотоаппарат»: интервью с фотографом из Лиссабона

“На даному етапі, звичайно, складно порівнювати бренд NANOJY з імперією LVMH, але це тільки початок. Ми з Юлією вже зараз активно ведемо переговори з португальськими, французькими та італійськими брендами про співпрацю. Крім того, як ви вже знаєте, перша колекція Весна/Літо 2021 – готова. Нещодавно завершилися зйомки рекламного капмейну, обличчям якого стала моя улюблена топмодель Анастасія Бондарчук”, розповідає Ельвіра.

До речі, наша шеф-редактор у своїх соцмережах повідомила ще одну цікаву новину, мовляв, що зовсім скоро познайомить нас з новим власником бренду NANOJY.

Оце так інтрига. Скоро все дізнаємось! Слідкуйте за новинами.

 

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *