Зустріч з Романом Зозулею продається на благодійному аукціоні

За право випити кави з форвардом «Альбасете» вже готові віддати 10 тисяч гривень

Форвард «Альбасете» Роман Зозуля приєдналися до благодійної акції «Дарунки Даринці», яку проводить аукціон «Благодійне Рівне». У якості лотів аукціону виставлені права на зустріч і спілкування з відомими людьми.

Cам футболіст підтвердив інформацію про участь в проекті, зробивши репост на своїй сторінці в Фейсбук. Крім того, Роман торгується й за інші лоти: в коментарях до посту, де «продається» зустріч з відомим спортивним коментатором Володимиром Кобельковим, Роман висловив готовність віддати 800 гривень за право випити з ним кави. «Я тобі запам’ятаю цю суму!» — жартома пригрозив Кобельков, і Зозуля тут же підняв ставку до 1200. Втім, поки що футболіст не отримує цей лот — вже є сума вище.

Читайте также:   Бостонський марафон не відбудеться вперше за 124 роки

Що стосується лота «Кава з Зозулею», то за право зустрітися з футболістом «Альбасете» шанувальники готові віддати 10 тисяч гривень.

На цьому ж аукціоні продається можливість випити кави з Андрієм Богданом, главою Офісу президента. Зараз на це право претендує анонім (безіменні ставки дозволені правилами), готовий заплатити 130 тисяч гривень.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *