ЗМІ: Кім Кардаш’ян найняла відомого адвоката з розлучень — Лору Вассер

Чутки про розставання телезірки з Каньє Вестом з’явилися не вперше

Американська актриса і фотомодель Кім Кардаш’ян найняла адвоката Лору Вассер, яка спеціалізується на розлученнях. Офіційну заява з цього приводу пара ще не зробила, але джерела в оточенні телезірки відзначають, що розрив неминучий, пише Page Six.

Кардаш’ян і Уест нарізно провели різдвяні свята: Кім була зі своїми сестрами та матір’ю в Лос-Анджелесі, а Каньє в цей час знаходився в їхньому будинку у Вайомінгу. Крім того, пише видання, якийсь час назад Кім перестала носити обручку.

Чутки про розрив пари ходять вже давно. Особливо про це заговорили після скандальних твітів 43-річного Каньє Уеста, який заявив, що дружина хоче закрити його в лікарні для душевнохворих. У відповідь Кардаш’ян написала, що у 43-річного Уеста проблеми з психікою — він страждає біполярним розладом. І що вона «дбайливо ставиться» до його права на особисте життя.

Читайте также:   У Парижі заборонили пересувним циркам експлуатувати диких тварин

Кім і Каньє одружилися 24 травня 2014 року. Вони виховують чотирьох дітей — семирічну Норт, п’ятирічного Сейнта, дворічну Чикаго і півторарічного Псалма. Останніх двох виносила для пари сурогатна мати.

Якщо чутки підтвердяться, це буде вже третє розлучення 40-річної Кардаш’ян. Раніше вона була одружена з музичним продюсером Деймоном Томасом і баскетболістом Крісом Хамфрісом.

Лора (Лаура) Вассер — американський повірений, яка спеціалізується на розлученнях. Є керуючим партнером юридичної фірми з питань сімейного права Wasser Cooperman & Mandles, а також засновником і генеральним директором онлайн-служби з розлучень It’s Over Easy.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *