Положинський пішов з групи «Тартак»

Також музикант більше не буде виступати з «Був’є»

З 5 лютого Сашко Положинський більше не буде учасником легендарного українського гурту «Тартак». Також музикант повідомив, що покинув колектив «Був’є». Що стало причиною відходу Положинського — він говорити не став.

— Це важко і боляче, але як відчуваю, так поступаю й говорю. Спасибі за все хороше, за любов і підтримку! Ще раз прошу не турбувати мене питаннями, може коли сам зможу й захочу все пояснити. А поки так. Вибачте! П.С. Життя триває, нічого страшного для себе не планую, — написав музикант на своїй сторінці в «Фейсбуці».

Цю шокуючу для багатьох звістку прокоментував колишній міністр культури України Євген Нищук.

Читайте также:   Скрипач на крыше прозвучал на крыше заброшенного одесского отеля (видео)

— Гурт «Тартак» — це ціла епоха. «Червона Рута» і «Рок Екзистенція», «Рок Січ» і концерти «Барикади», ще безліч виступів і фестивалів. Сотні тисяч захоплених людей, співають «Божевільні танці» і «Стільникове кохання». Помаранчевий і євромайдан. Багато пройдено пліч-о-пліч, а ще більше ще попереду! Друг, чекаємо від тебе нових творчих знахідок! — написав він у «Фейсбуці».

Українська музична група «Тартак» була заснована в 1996 році в Луцьку. На 2019 рік колектив випустив 10 альбомів. У 2014 році з’явився проект Сашка Положинського під назвою «Був’є».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *