Мультфільм “Холодне серце-2” побив рекорд в прокаті

Він показав кращий листопадовий дебют

“Холодне серце-2” виявився на першій сходинці прокату в 37 країнах, показавши кращий листопадовий дебют мультфільму в історії. За перший вікенд мультик зібрав 127 мільйонів доларів, пише “Box Office Mojo”.

Пишуть, що більше збирали тільки “Суперсімейка-2” (182 мільйони доларів) і “В пошуках Дорі” (135 мільйонів доларів), які вийшли в червні.

У міжнародному прокаті “Холодне серце-2” додатково заробив 223 мільйони доларів. Мультик лідирував в 37 країнах, в минулий раз рекордсменом став “Льодовиковий період 3: Ера динозаврів” (152 мільйони доларів).

Найбільші міжнародні ринки для “Холодного серця-2” – Китай (53 мільйони доларів), Корея (31,5 мільйона доларів), Японія (18,2 мільйона доларів), Великобританія (17,8 мільйона доларів) і Німеччина (14,9 мільйона доларів).

Читайте также:   Школярка, номінована на Нобелівську премію миру

В цілому картина зібрала 350,2 мільйона доларів. Припускають, що “Холодне серце-2” буде шостим фільмом Disney, що зібрав більше мільярда доларів в 2019 році.

Сюжет

Принцеса Ельза зацікавилася, чому стала магом і навчилася створювати сніг, а також звідки взявся голос, який її кличе. Разом з сестрою Ганною, другом Крістоффом, його оленем Свеном і сніговиком Олафом принцеса відправилася на північ у пошуках розгадки.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *