Google: «Обіцяємо більше не стежити за вами … чесно»

google

Браузер Google Chrome згортає політику стеження за своїми користувачами за допомогою технології «куки». Про це стало відомо з офіційного повідомлення прес-служби.

На свободу через два роки

Для повної відмови від стеження компанії знадобиться два роки. За цей час браузер перестане збирати інформацію про дії кожного користувача і не зможе більше їх розпізнавати. На даний момент це останній з поширених пошукових систем, який до цих пір шпигує за інтернет-користувачами заради рекламних показів.

Як зазначає видання Wall Street Journal, рекламодавці можуть бути розчаровані таким рішенням. Однак незалежно від їх думки, вже в поточному місяці Google почне тестувати технологію FLoC, яка прийде на заміну cookie. Представники Google заявляють, що в таргетування реклами FLoC поступається «печеньки» лише на 5%.

Читайте также:   Apple увеличивает собственный парк беспилотных авто

Варто відзначити, що Google прийняла рішення під тиском — в грудні минулого року Національна комісія з інформатики та прав людини Франції наклала на компанію штраф 100 млн євро. Корпорацію звинуватили в зловживанні рекламними онлайн-трекера.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *