Різ Уізерспун потрапила на обкладинку Time (і розповіла, як стала успішним медіаменеджером)

Різ Уізерспун потрапила на обкладинку Time

Американська актриса і продюсер Різ Уізерспун з’явилась на обкладинці нового випуску Time, присвяченого 100 найуспішнішим і впливовим компаніям. В інтерв’ю вона розповіла про свій проект Hello Sunshine, заснованому в 2016 році. Різ Уізерспун заявила, що планує перетворити Hello Sunshine у медіаімперію. Втім, добитися успіху їй вже вдалося — компанія спродюсувала популярні серіали «Велика маленька брехня», «І всюди тліють пожежі» і «Ранкове шоу».

До Hello Sunshine Уізерспун керувала іншою компанією, Pacific Standard, яка продюсувала картини «Зникла», «Дика» і перший сезон «Великий маленької брехні». Вона вклала власні кошти, щоб запустити компанію, і цього було недостатньо навіть після комерційного успіху випущених робіт.

«У мене не було грошей, щоб платити всім співробітникам, плюс посібники і світло в офісі. Я почала думати: як мені зробити з цього [компанії] масштабніше підприємство? », — сказала Різ. Так вона знайшла свого нового генерального директора в компанії Otter Media, спільному підприємстві AT & T і Chernin Group.

Читайте также:   В готелі Закарпаття для Періс Хілтон добудовують вертолітний майданчик і паркінг

За словами Різ Уізерспун, особливість Hello Sunshine полягає в тому, що компанія в основному підтримує проекти про жінок. «Наша місія в тому, щоб підтримувати жінок, змушувати їх повірити в свою силу, в свої можливості», — підкреслила СЕО компанії Сара Харден.

«Завдання компанії полягає в тому, щоб реалізувати весь потенціал в сучасному світі, де стандарти рівноправ’я та різноманітності продовжують розвиватися», — зазначає Різ.

Вона також зауважила, що образ, який створюють ЗМІ, впливає на подальше життя і кар’єру медійних особистостей. Наприклад, Брітні Спірс, Періс Хілтон і Ліндсі Лохан вважалися «поганими», в той час як саму Різ Уізерспун видання охрестили «хорошою і слухняною».

Читайте также:   Каннський фестиваль - 2021: гості прем'єри фільму «Спокуса»

«Якби ЗМІ вирішили, що я інша? Я була б в зовсім іншому становищі. Я хочу сказати, що мої рішення або вибори в кар’єрі були дуже довільні. І я про це шкодую», — додала Уізерспун.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *