Емінем випустить свою колекцію NFT-об’єктів

Емінем колекція NFT-об'єктів

Емінем випустить свою колекцію NFT-об’єктів, які він виставить на фестивалі Shady Con. Репер представить колекцію в співпраці з NFT-маркетплейсом Nifty Gateway і дасть шанувальникам можливість купити його арт-об’єкти.

NFT — це невзаємозамінними токен, який підтверджує право власності на твір цифрового мистецтва. Колекція Емінема заснована на предметах, які він колекціонував в дитинстві — від коміксів до колекційних карток і фігурок різних персонажів. Репер також виставить NFT-біти, які він продюсував сам.

«Я збирав з дитинства все, від коміксів до бейсбольних карток і іграшок, також як і всі реп-альбоми на касетах, які я міг дістати. Мало що змінилося для мене дорослого … Я спробував відтворити деякі з колекцій з того періоду мого життя, і я знаю, що я не самотній у цій справі. Я хотів надати цій колекції атмосферу, на кшталт: «О, чувак, я повинен отримати цю річ або, може бути, навіть весь набір!» Було дуже здорово придумувати ідеї, виходячи з моєї власної пристрасті до колекціонування », — розповідає Емінем.

Читайте также:   Переможниця реаліті «Топ модель по-українськи» підкорює Нью-Йорк

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *