Анна Добриднєва записала чуттєвий саундтрек для нового серіалу

Відома співачка Анна Добриднєва активно входить в осінній творчий сезон, попри будь-які карантинні обмеження. Після насиченої роботи влітку, артистка презентує свій новий авторський сингл «Не отпускай», який став саундтреком до мінісеріалу «Игра в судьбу» (режисер Сергій Сторожев). Його можна побачити на телеекранах України та країн СНД.

«Игра в судьбу» — це не перша колаборація Добридневої зі світом кіно. Як відомо, на початку своєї сольної кар’єри Анна записала сингл «Пасьянс», що став саундтреком до популярного серіалу «Молодежка-2». Такий тандем став дуже успішним. З того часу пісня «Пасьянс» вважається візитівкою Добриднєвої.

І знову зірки зійшлись у правильному напрямку і кінематограф знову з’явився  у творчій долі співачки – прем’єра ліричної балади Анни Добриднєвої «Не отпускай».

Читайте также:   Анджеліна Джолі вигідно продала картину Черчилля

— Я вірю в долю та її знаки, — розповідає Анна Добриднєва. А тут ще й назва серіалу говорить сама за себе — «Игра в судьбу». Я дуже рада новій співпраці зі світом кіно й рада, що мій новий трек «звучить» саме в цій телеісторії. Історії про кохання з перешкодами. Про шлях до своєї мрії. Про зраду й шляхетність. А ще поділюсь невеличким секретом: головний герой цього серіалу – футболіст! Я ж не тільки романтична дівчина, я велика прихильниця футболу. В цьому сенсі зірки зійшлися знову. Фатум! Сподіваюсь, що мій сингл «Не отпускай» сподобається вам, прикрасить вашу осінь, підтримає в скрутну хвилину й можливо дасть сили прийняти вірне рішення в непростій ситуації. Головне, вірте в кохання і не відпускайте коханих людей з вашого серця, — говорить співачка.

Читайте также:   Виставка робіт Данила Козелецького в LERA LITVINOVA GALLERY

Насолоджуйтесь новим хітом у кіно, в ефірі радіостанцій, а також на всіх популярних музичних діджітал-платформах.

Sound production – Ігор Громадський

Фото — Ірина Руль

Стиль — Максим Нетребко

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *