Студенти закінчать цей семестр дистанційно, а сесії переносити не будуть

Іспити теж пройдуть онлайн. І тільки якщо дозволить ситуація з коронавірусом — в аудиторіях 

ЗНО 2020 пройде в Україні очно, з усіма запобіжними заходами, які вимагає ситуація з пандемією коронавіруса. А ось ВНЗ, як і школи, завершать навчальний рік в дистанційному режимі. Про це розповіла в.о. глави Міносвіти Любомира Мандзій 25 квітня.

Ми дали рекомендаційний лист закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І установи вищої освіти повинні бути готові завершити навчальний рік «, — поінформувала вона.

Мандзій додала, що період проведення сесії не буде зміщений, але її можуть здавати в аудиторіях, якщо буде пом’якшення карантину.

— Тобто викладачі установ зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року та закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно здачі іспитів і сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідування установ вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях, — сказала в.о. глави МОН.

Ситуація з випускними іспитами у ВНЗ буде виглядати так само.

— Технічні можливості установ вищої освіти були. І вони можуть організувати цей процес дистанційно, — додала Мандзій.

Читайте также:   Голова в руці, жінка-люстра, багатоокість для кращого контакту: як пройшов бал Met Gala 2019

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.