У США програміст забув пароль від гаманця з Bitcoin на $220 млн

Дві невдалі спроби відокремлюють його від втрати грошей

Програміст з Німеччини Стефан Томас, який проживає в Сан-Франциско (США), забув пароль від захищеного зовнішнього жорсткого диска, на якому зберігаються ключі від електронного гаманця з 7 тисячами Bitcoin — за поточним курсом це становить приблизно 220 млн доларів. Про це Томас розповів газеті The New York Times.

Томас зацікавився біткоїнами на початку 2010-х: каже, його приваблювало в криптовалюті те, що вона непідконтрольна державам і великим компаніям.

На початку 2011 року він опублікував анімаційне відео «Що таке біткоїни?», В якому коротко пояснював концепцію криптовалюти. Один з фанатів біткоїна, який побачив відео, вирішив віддячити Томаса за популяризацію теми й подарував йому 7002 біткоїни. У той час це була значно менша сума.

З того часу він не пам’ятає, де записав пароль до свого захищеного зовнішнього жорсткого диска IronKey. Диск дає користувачам 10 спроб, перш ніж зашифрувати його вміст назавжди. З того часу Томас спробував вісім своїх найбільш часто використовуваних паролів — і безрезультатно.

«Я просто лежав у ліжку і думав про те, що я піду до комп’ютера з якоюсь новою стратегією, і це не спрацює, і я знову буду в розпачі», — поділився він.

Читайте также:   Мадуро вивіз з країни понад 8 тонн золота

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.