Долар та євро різко подешевшали

Гривня взяла реванш і повернула долар за психологічну позначку

Національний банк України на 5 лютого 2020 року встановив офіційний курс долара на рівні 24.85 гривень за долар. Це перший серйозний успіх гривні в цьому році: курс національної валюти зміцнився щодо долара відразу на 23 копійки в порівнянні з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Ще більше українська валюта відіграла у євро: цілих 30 копійок. На 5 лютого 2020 року встановлено офіційний курс євро на рівні 27.45 гривень за євро.

Курс долара на 4 лютого становив 25.08 гривень за 1 долар. Курс євро на 4 лютого становив 27.75 гривень за 1 євро.

Нагадаємо, 3 лютого 2020 року офіційний курс американської валюти склав 25.02 гривень — планка «долар по 25» була взята. 16 січня долар подолав попередню психологічну позначку в 24 грн. Таким чином, всього 16 днів знадобилося, щоб долар подорожчав рівно на 1 гривню. Найближчі дні покажуть, що позначає нинішній розворот: новий тренд або просто епізод.

Читайте также:   Apple знизить ціни на iPhone вдруге за 12 років

Євро вперше в цьому році перевищив курс в 27 гривень за одиницю 23 січня. Згодом євровалюта впала назад за цю межу, але потім знову підтяглася, і, здається, вже не повернеться. Хоча саме сьогодні той день, коли намітилася інтрига.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *