Chanel програли суд проти Huawei

Huawei виграв суд

Європейський суд відхилив заперечення Chanel проти реєстрації логотипу компанії Huawei в Європі. За словами бренду, емблема «дуже схожа» на ту, що використовує марка Chanel. Суд пояснив рішення тим, що у логотипів брендів досить відмінних знаків.

Дебати між компаніями почалися ще 2017 році, коли Chanel подали ноту протесту проти реєстрації логотипу марки Huawei в Європі, проте заперечення задоволено не було. У 2019 бренд звернувся в апеляційний рада EUIPO, щоб оскаржити рішення, але компанія знову отримала відмову. Рада пояснила, що у емблем «різні елементи і структура», а того факту, що в кожному логотипі є «по два елементи, які пов’язані один з одним», недостатньо для визнання їх схожими. Тоді Chanel звернулися до Європейського суду, який 21 квітня провів ретельне порівняння логотипів.

Читайте также:   Біля штабу Twitter в США мітингують через расизм

«Знаки, про які йде мова, мають деяку схожість, але їх візуальні відмінності значні. Зокрема, логотип марки Chanel має більш округлі криві, більш товсті лінії і горизонтальну орієнтацію, в той час як орієнтація емблеми Huawei вертикальна», — йдеться в постанові.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *