В Австралії хочуть визнати коал вимираючим видом

Їх чисельність скоротилася на дві третини за останні 20 років

Активісти природоохоронної групи Міжнародного фонду захисту тварин закликають уряд штату Новий Південний Уельс в Австралії внести коал у перелік видів під загрозою вимирання. Згідно з їхнім звітом, близько 5000 тварин загинули тільки під час пожеж, а за останні 20 років чисельність виду скоротилася на дві третини. Про це повідомляє The Guardian.

Експерти Міжнародного валютного фонду вивчили, як пожежі в семи регіонах Австралії вплинули на коал, які і так вимирають через зміни клімату та посухи. Для цього вони проаналізували, наскільки чисельність виду скоротилася протягом трьох поколінь (це приблизно 18 років), а також підрахували, скільки тварин постраждало під час пожеж з 1 жовтня 2019 по 10 січня 2020 року. Згідно з даними, отриманими в ході дослідження, втрати становлять від 29% до 67%.

Читайте также:   В Одессе выступят победители шоу «Рассмеши комика»

Так, в 2012 році в штаті було близько 54 284 коал. Але ще до початку пожеж їх чисельність скоротилася приблизно на 20%. У Фонді пояснили, що коали постраждали в результаті лиха, оскільки розмножуються відносно повільно, і кожна самка здатна народити максимум одну коалу щорічно.

Раніше міністр навколишнього середовища Австралії Сьюзан Лей заявила, що популяція коал отримала «безпрецедентний удар» через катастрофічні пожежі у країні. WWF повідомляли, що в результаті пожеж загинуло понад мільярд тварин. Серед постраждалих — тисячі коал і кенгуру, а також валлабі, птахи кукабарра, какаду та інші тварини. Це справжня катастрофа для тваринного світу Австралії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *