Париж позбудеться легендарних Єлисейських полів, перетворивши їх на сад

На це планується витратити 250 мільйонів євро

Знамениті Єлисейські поля в Парижі перетворять на «незвичайний сад», на що буде витрачено близько 250 мільйонів євро. Про це пише The Guardian з посиланням на мера французької столиці Анн Ідальго.

Президент Комітету Єлисейських полів Жан-Ноель Рейнхардт пояснив, що в останні роки багатьом французам Єлисейські поля здаються «зношеними», попри те, що проспект вважається найкрасивішим у світі.

— Легендарний проспект за останні 30 років втратив свою пишність. Він був поступово залишений парижанами й постраждав від декількох криз, — підкреслили в Комітеті.

Мер Ідальго повідомила, що роботи на 1,9-кілометровій ділянці почнуться після проведення в місті Олімпійських ігор — вони пройдуть влітку 2024 року. Закінчити роботи планується до 2030 року. Завдяки оновленню планується вдвічі збільшити кількість пішохідних і зелених зон, створити тунелі з дерев для поліпшення якості повітря.

Читайте также:   З сьогоднішнього дня набуває чинності новий правопис

Єлисейські поля — центральна вулиця Парижа, одна з головних магістралей VIII округу французької столиці. Єлисейські поля простягаються від площі Конкорд до Тріумфальної арки. Довжина — 1915 м, ширина — 71 м. Вважається не тільки одним з найпрекрасніших місць у світі, але й одним з найдорожчих. Єлисейські поля називають однією з кращих вулиць в Парижі й, згідно з поширеним стереотипом, — «найкрасивішою авеню у світі».

У 2018-му році французи розгромили Єлисейські поля, святкуючи перемогу своєї команди над Бельгією.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *