Меган Маркл прибрала своє ім’я зі свідоцтва про народження сина Арчі

Це безпрецедентний випадок для членів британської королівської сім’ї

Меган Маркл змінила своє ім’я у свідоцтві про народження свого сина Арчі Маунтбеттена-Віндзора. Вона прибрала своє повне ім’я Рейчел Меган і залишила лише два королівських титули, які отримала після весілля з принцом Гаррі. Тепер в графі мати в документі зазначено «Її Королівська Високість герцогиня Сасакська». Про це повідомляє видання The Sun, які здобули собі копії свідоцтва.

Корективи в документ були внесені 5 червня, через кілька тижнів після реєстрації Арчі (17 травня 2019), який народився 6 числа того ж місяця.

Королівський біограф Інгрід Сьюард вважає, що таке рішення могло бути прийняте на противагу принцу Вільяму і Кейт Міддлтон, в документах дітей яких ім’я матері вказано повністю. «Вносити правки у свідоцтво про народження — це безпрецедентний випадок для членів британської королівської сім’ї. Ймовірно, це ще один знак того, що герцоги Сасакські відчайдушно хотіли зробити що-небудь не так, як герцоги Кембридзькі», — прокоментувала вона новину.

Читайте также:   В готелі Закарпаття для Періс Хілтон добудовують вертолітний майданчик і паркінг

Згідно з другою версією, Меган просто вчинила так само як Діана Спенсер, яка у свідоцтвах про народження Вільяма і Гаррі значиться як «Її Королівська Високість принцеса Уельська».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *