Карнавалу в Ріо-де-Жанейро не буде. Принаймні у 2021-му році

Про це повідомив мер міста Едуардо Паєс

У 2021 року традиційний карнавал в Ріо-де-Жанейро провести буде неможливо. Однак захід можна буде організувати у 2022-му після вакцинації. Про це в Твіттері написав новий мер міста Едуардо Паєс.

— Безсумнівно, в 2022 році ми зможемо (всі вакциновані належним чином) святкувати життя і нашу культуру з усією інтенсивністю, на яку ми заслуговуємо, — зазначив Паєс.

Він підкреслив, що святкування «вимагає великої підготовки з боку державних органів, асоціацій та установ самби». Однак багато зробити неможливо на даний момент.

— Таким чином, я хотів би повідомити вам, що у 2021 році у нас не буде карнавалу. Я ніколи не приховував своєї пристрасті до карнавалу і ясного бачення економічної важливості цієї культурної події для нашого міста. Однак поки що безглуздо думати, що ми зможемо провести карнавал в липні, — підсумував міський голова.

Читайте также:   Легендарный «Мачете» в Одессе выступит с сольным концертом

Карнавал в Ріо-де-Жанейро — щорічний захід, під час якого велика частина населення, вбравшись у костюми, виходить на вулиці. Проводиться п’ять днів: з п’ятниці по вівторок перед Великим постом в найбільшому місті Бразилії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *