Як побудувати успішний бʼюті-бізнес в США. Історія Оксани Кукалової

Оксана Кукалова — українська бізнес-леді, яка проживає в США вже 10 років. Оксана — засновниця косметологічної клініки #Proesthetician та beauty expert нового покоління, що співпрацює з топовими брендами індустрії. В ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню вона поділилась своїми інсайтами та розповіла, як їй вдалося побудувати успішний бізнес в Америці, знаходячись у надзвичайно висококонкурентному середовищі.

Оксана розповідає, що до успіху її привела, як не дивно, особиста проблема:

«Мій шлях у б’юті-індустрії почався з того, що я страждала від акне, але куди б я не зверталася, всі тільки розводили руками або прописували таблетки, які я відмовлялася приймати, бо знала, що вони мають багато негативних наслідків для організму в цілому. Відсутність кваліфікованої допомоги призвела до того, що я сама почала вивчати як працює шкіра, і як можна її покращити. Після закінчення навчального закладу та багатьох семінарів, курсів, академій я повністю вилікувала свою шкіру, і вирішила займатися косметологією, щоб допомагати таким же людям, які страждають, але не отримують належної допомоги, максимум — рецепти на таблетки. На проблемі акне я не зупинилася, у моїй клініці ми працюємо не тільки з обличчям, також займаємось лазерним видаленням волосся, ендосферою та іншим».


До профільного навчання Оксана підійшла фундаментально:

«В Америці я живу 10 років. Закінчила у США спеціальний інститут косметології New Age Spa Institute у 2020 році, отримала ліцензію косметолога, що надає мені право легально працювати в штаті Іллінойс. Відкрила свою студію краси. За три роки роботи я встигла взяти участь у чисельних профільних семінарах, постійно займалась нетворкінгом, паралельно закінчила академію DMK, яка надала мені звання Paramedical Skin Revision Therapist. Також отримала нагороду «Awards of Excellence 2023 DMK Midwest Muscle Banding». Сьогодні я не тільки займаюсь бізнес-процесами, а також навчаю інших як доглядати правильно за шкірою, намагаюсь передати власний досвід. Я — спікер тематичних івентів, один із яких ми проводимо у моєму СПА під назвою «Your Skin». Також цього року отримала звання лауреата як «найуспішніший бюті бізнес в Америці» за версією українського журналу CosmoLady. Один з найкращих світових косметичних брендів у світі, французький Bioligique Recherche, офіційно призначив мене власним амбасадором».

Кукалова приділяє стільки уваги навчанню, бо саме в ньому бачить майбутнє індустрії, яке нерозривно поєднане з високими технологіями:

«Майбутнє вже зараз», — це моя філософія. Ми не просто плануємо, ми завжди надихаємося, а потім виконуємо. Постійно вдосконалюємо наші протоколи та стандарти, регулярно навчаємось, бо інвестування в себе та у власні знання — це найкращий розвиток. Навчальний проєкт «Your Skin» буде більше масштабнішим, адже його ціль: навчити якомога більше дівчат правильно доглядати за своєю шкірою. Крім цього, плануємо низку інших цікавих проєктів, за якими можна слідкувати в нашому інстаграмі @proesthetician. Навчатися в бʼюті-індустрії, я вважаю, треба безперервно, бо це динамічна сфера, яка постійно розвивається — і за нею треба встигати. Наприклад, зараз впроваджується технологія терапії «StemZyme» за допомогою стовбурових клітин від компанії DMK, завдяки якій можна помолодшати на 20 років точно. Результати точно всіх здивують. Саме тому ми офіційно співпрацюємо з DMK та Biologique Recherche, аби тримати руку на пульсі всіх інновацій. 

За словами засновниці, відкриття власного бізнесу в США схоже на виклик, який кидаєш собі. «Тут все трохи складніше, ніж заснувати бізнес в Україні. В Америці — це справжнє випробування. На тебе очікує неймовірний обсяг документальної роботи та офіційних перевірок, отримання великої кількості ліцензій, страховок і так далі», — розповідає Оксана. «Але для нас, українців, немає нічого неможливого. Якщо ти чогось дуже прагнеш, будь-які випробування тебе тільки загартовують, краще готують до реалізації власної мети, буквально налаштовують на успіх, бо ти знаєш, скільки на все це було покладено зусиль».

«Моїми клієнтами являються українці та американці, але українців все ж таки більше» — ділиться Оксана, яка вважає, що в Україні в цілому більш поширена бʼюті-індустрія та запит на інноваційні працюючі методики. «Якщо відверто, українки активніше доглядають за собою, де б вони не знаходились — і це дуже приємно. Я пишаюся тим, що я українка. Українські дівчата — одні із найгарніших у світі! Через повномасштабне вторгнення Росії, велика кількість українців емігрувала до США, у нас збільшилась кількість роботи, зараз ми працюємо за дуже щільним розкладом, але завжди з радістю надаємо знижку для новоприбулих співвітчизників». 

Засновниця #Proesthetician розповідає, що, не зважаючи на велику кількість роботи, не відчуває проблеми з work-life balance. «Мене дуже надихають дві народні мудрості: 

«Не мрій, а дій» 

«Якщо дійсно любиш свою справу, ти не будеш працювати жодного дня у своєму житті». 

Я не падаю від втоми від великої кількості роботи, бо в основі моєї життєдіяльності — любов. Я дійсно люблю те, чим займаюсь, а також дуже люблю свою сім’ю. Я не втікаю від сімейного життя на роботу, і навпаки. Якщо є елемент любові, то необхідний баланс віднайти не так складно. Навіть не потрібні якісь складні органайзери: я просто складаю план на день, і чітко його дотримуюсь, незалежно від обставин. 

Це, власне, і є моя порада тим, хто давно хотів розпочати свою справу: складайте плани, великі (стратегічні) та маленькі (що треба зробити за день, за тиждень). І тоді, якщо ви талановитий, цілеспрямований майстер — все можливо, у вас все вийде».

 

Читайте также:   Фьючерсные фонды (Commodity Trading Advisory)

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *