Instagram почав питати у нових користувачів, скільки їм років, і відмовляти в реєстрації, якщо їм менше 13

Соціальна мережа Instagram почала запитувати дату народження при реєстрації нових користувачів, повідомляється на її сайті. Згідно з новими правилами соцмережі, створювати аккаунт можуть тільки люди старше 13 років, відзначили в прес-службі.

У Instagram пояснили, що дана міра необхідна, перш за все, для забезпечення безпеки молодих користувачів, зокрема, запобігання реєстрації користувачів, яким менше 13 років, і подальшого введення специфічних рекомендованих налаштувань приватності для певних вікових груп, а також для того, щоб «мати можливість забезпечувати відповідність досвіду користування соціальною мережею віком людини».

Зазначена інформація про дату народження не буде доступна іншим користувачам соцмережі, уточнили в компанії, додавши, що, разом з тим, побічно з нею зможуть взаємодіяти контент-мейкери (вони ж — популярні користувачі) і бізнес-акаунти, забороняючи певним віковим групам переглядати їх пости.

Читайте также:   В Австралії розводити пари буде штучний інтелект

Крім того, представники соцмережі додали, що якщо користувач синхронізував або синхронізує свої акаунти в Instagram і Facebook, то соціальна мережа визначить його вік відповідно до настойки останнього. Відповідно, при зміні дати народження в Facebook, такі ж зміни автоматично відбудуться в Instagram.

На додаток до вищесказаного прес-служба Instagram анонсувала нововведення в Instagram Direct: найближчим часом адміністрація соцмережі планує впровадити функцію блокування отримання повідомлень і запрошень в чати від людей, на яких користувачі не підписані.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.