Facebook запустив власну платіжну систему для WhatsApp і Instagram

Компанія Facebook оголосила про запуск власної платіжної системи, що отримала назву Facebook Pay. Вона дозволить користувачам здійснювати платежі зручним і безпечним способом в Facebook, Messenger, Instagram і WhatsApp.

За словами компанії, система не пов’язана з гаманцем Calibra і цифровою валютою Libra, а побудована на існуючій фінансовій інфраструктурі та партнерських відносинах.

Компанія планує запустити Facebook Pay у США на цьому тижні. На перших етапах скористатися платіжною системою можна буде тільки в месенджері і соціальній мережі і тільки для збору коштів, внутрішньоігрових покупок і придбання квитків на заходи. Згодом можливості сервісу будуть розширені.

Facebook Pay буде підтримувати більшість дебетових і кредитних карт, а обробкою платежів займуться Stripe, PayPal і інші платіжні сервіси. Компанія не називає точні терміни глобального запуску системи у всіх своїх додатках. Примітно, що кілька тижнів тому Facebook активно займалася проектом по розробці криптовалюта Libra, але в кінцевому рахунку багато компаній відмовилися від подальшої участі в ньому. Тим не менш, це не завадило Facebook запустити більш традиційну платіжну систему.

Читайте также:   В Україні будуть збирати китайські електробуси Skywell

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.