Передвиборчу рекламу Трампа видалив Facebook через нацистський знак

Соцмережа прийняла це за «розпалювання ненависті»

Соціальна мережа Марка Цукерберга Facebook видалила 88 повідомлень, які опублікували в акаунтах президента США Дональда Трампа, його виборчої кампанії й віцепрезидента Майка Пенса. Причиною тому — розпалювання ненависті. Про це повідомляє Reuters.

— У зазначених повідомленнях присутній червоний перевернутий трикутник, який нацисти використовували для ідентифікації політичних в’язнів. Політика Facebook забороняє використовувати такі символи, — йдеться в повідомленні.

За даними видання, в мережі з’явилося 88 версій таких повідомлень з використанням символу на трьох перерахованих вище акаунтах. Загальне охоплення такої реклами — не менше 800 тисяч показів.

Раніше Трамп підписав указ про боротьбу з цензурою в соцмережах. вважає, що соцмережі працюють, як видавці, коли виносять вердикти про правдивість повідомлень, змінюють їх або блокують. Трамп зазначив, що це редакційна політика.

Читайте также:   Принц Швеції Карл Філіп показав фото зі свого весілля, яких ще не було в мережі

26 травня Твіттер позначив пост Трампа, як «можливо фейковий». Глава США заявив, що «Twitter повністю душить свободу слова», і звинуватив компанію у втручанні в вибори президента держави. На наступний день він пригрозив, що може закрити соцмережі, і зажадав, щоб Twitter негайно виправив свій вчинок.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.