Меланія Трамп прийшла на церемонію помилування індички в пальто від Dolce & Gabbana

Для Дональда Трампа це останнє традиційне помилування

Президент США Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією, дочкою Іванкою і її дітьми провели щорічну традиційну церемонію помилування індички в Рожевому саду Білого дому, яка проходить перед національним святом Дня подяки.

Перша леді на заході була в прекрасному настрої. Меланія, давно відома своєю любов’ю до брендових речей, вибрала для церемонії пальто Dolce and Gabbana вартістю 2 315 євро (понад 78 тисяч гривень).

Президентське подружжя прийшли на церемонію помилування, на відміну від більшості з сотні гостей, без масок. У поточному році пощастило індичці, на ім’я Кукурудза. Птаха «врятували» за результатами загальнонаціонального онлайн-голосування, в якому також брав участь індик Початок, який, до речі, також переживе свято.

Читайте также:   South of Ukraine Fashion Days в Николаеве

Президент помилував «дуже, дуже щасливу індичку», сказавши, що «День подяки є особливим для індиків», пише Associated Press. Він також побажав американцям «здорового і дуже щасливого Дня подяки».

Дональд Трамп також розповів присутнім, що дві індички, Кукурудза і Початок, були обрані з 30 птахів, що входять в офіційну президентську зграю. Вони були вирощені особисто главою Національної федерації індиководів Роном Карделом, якого американський лідер подякував за відмінну роботу. Надалі Кукурудза і Початок поїдуть на батьківщину, в штат Айова, де проведуть залишок життя під наглядом ветеринарів в місцевому університеті.

Церемонія «помилування індичок» в Білому домі була введена при президенті Джорджі Буші-старшому в 1989 році, який помилував 23-кілограмового птаха, коли активісти за права тварин влаштували пікет біля резиденції президента США.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

  • sữa dinh dưỡng
    sữa dinh dưỡng https://suadinhduongplus.blogspot.com/
    1.12.2020 в 08:05

    Great post.

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.