Україна увійшла в Топ-10 країн за загальною вартістю проданих товарів на AliExpress

Кількість замовлень українців на платформі AliExpress за 10 місяців поточного року зросла на 70%, що вивело Україну на 2 місце за темпами зростання на даному маркетплейсі. За загальною вартістю проданих товарів на AliExpress в 2019 році Україна увійшла в ТОП-10 країн світу.

Укрпошта за три квартали 2019 роки вже доставила з Китаю понад 20 млн відправлень, і більшість з них — це товари з інтернет-магазинів. Їх замовляють українці у віці 24-35 років, більше половини з яких здійснюють покупки товарів на AliExpress через смартфон. За даними платформи, найпопулярніші товарні категорії: «телефони та аксесуари», «електроніка», «автотовари».

Товари з AliExpress найбільшим попитом користуються серед жителів Київської, Дніпропетровської та Харківської областей — 56% замовлених українцями посилок з Китаю Укрпошта доставила саме в ці регіони.

Читайте также:   Как финансовые технологии становятся карманными в Украине

Нагадаємо, що у понеділок, 11 листопада, у Китаї традиційно відбудеться найбільший розпродаж «Всесвітній фестиваль шопінгу 11.11», який влаштовує AliExpress. У минулому році за 24 години на ньому було здійснено більше 1 млрд замовлень на загальну суму $ 30,8 млрд. За даними Укрпошти, за рахунок розпродажів в листопаді обсяг відправлень зростає більш ніж на 70% до розміру середньомісячного обсягу відправлень.

Цього року з’являються нові пропозиції для покупців — можливість замовити зі знижками не тільки китайські товари, а й вироби невеликих місцевих продавців з Італії, Іспанії, Туреччини та інших країн. Alibaba просуває розвиток малого і середнього бізнесу не тільки в Китаї, але і по всьому світу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.