Кар’єра і гроші: хочешь мою роботу?

Кар'єра і гроші: хочешь мою роботу

ХОЧЕШ МОЮ РОБОТУ?

Ім’я: Марі-Роза Хорозян

Вік: 23 роки

Професія: фінансовий консультант

Плюси: актуальність, престижність, рентабельність

Мінуси: час

Дохід: від $3000

Про себе

Я навчалася в Національному університеті «Одеська юридична академія» на факультеті міжнародного права, який закінчила з червоним дипломом. З 17 років працюю у сфері юриспруденції. У мене 12 наукових статей на тему міжнародного права, які зараз знаходяться в наукових бібліотеках.

Починала як помічник судді в Приморському районному суді. Близько двох років була практикуючим юристом, працювала в Одеській міській раді, в Департаменті надання адміністративних послуг, де відповідала за проведення державних тендерів. Також займалася договірною діяльністю: проведенням переговорів з партнерами, підготовкою документації тощо.

У фінансову сферу я потрапила випадково. «Вірменський бізнес-клуб» запросив мене пограти в гру «Мафія», яку організувала компанія «Центр Біржових Технологій». Як переможцю мені подарували сертифікат на безкоштовне навчання в компанії. Тобто спочатку я була клієнтом. Мені дуже сподобався офіс ЦБТ, відразу було видно, що тут люди займаються серйозною справою, тож і мені захотілося стати частиною всього цього. Так співпало, що якраз відбувався набір співробітників, і я пройшла співбесіду. Одні двері закрилися, відкрилися інші. У мене чудовий наставник, це – наш керуючий, Богдан Сергійович Троцько. Він же мене всьому і навчив, і дуже уважно ставився до моєї роботи. Перші місяці у мене був дуже сильний інтенсив: я не спала ночами, читала, вникала, бо сфера була для мене новою. Мені дуже пощастило, оскільки я – одна з останніх, хто навчався у Богдана Сергійовича. Зараз він групові заняття не веде, їх тепер ведемо ми – фінансові консультанти. Можна сказати, що він виховав мене. Було дуже важко, але безмірно цікаво.

Читайте также:   Без копейки в кармане: Нацбанк отменит мелкие монеты

Щоденна праця

Мій ранок починається з того, що я переглядаю новини на відповідних сайтах. І це допомагає розуміти, що відбувається у світі, хто як мислить. Це те, що мені найбільше подобається в моїй роботі, і це дуже важливо для людини, яка спеціалізується на підборі інвестиційних проектів. Окрім цього, робота з клієнтами. Їх я навчаю трейдерству: як правильно торгувати на біржі, як аналізувати ринок, а також даю готові торгові стратегії. Людей потрібно вміти слухати, та найголовніше навіть – почути, що ж саме необхідно клієнту. Важливо зробити так, щоб його гроші на нього працювали.

 Щоб домогтися успіху в компанії ЦБТ, потрібно розуміти людину. По суті, ми даруємо своїм клієнтам економічну свободу. Робота з фінансовими ринками – це величезні можливості.

Коли я взаємодію з клієнтом, ми розробляємо план, стратегію, дохід, закладаємо ризики. Клієнт чітко знає, що буде відбуватися з кожним його центом. А найголовніше – він отримує гарний прибуток. А все починалося з того, що він просто прийшов на консультацію. Один крок може змінити все подальше життя людини. Найбільше в своїй роботі пишаюся тим, що я є частиною усього цього процесу, і можу допомагати людям.

Читайте также:   Кіберполіція України викрила майнера криптовалюти з Буковини


Про компанію Центр Біржових Технологій

У компанії ЦБТ дуже уважно ставляться до співробітників. Те, як поводилися мої колишні директори, кардинально відрізняється від того, як веде себе теперішній мій керівник. Тут мій керуючий зі мною з ранку до вечора, і ми постійно перебуваємо в роботі – ми всі є однією командою, єдиною родиною. Увага керівництва до співробітників – це одна з найцінніших речей, особливо – для саморозвитку людини. Здавалося б, що їм з цього? Люди віддають те, що вони знають, дарують свій безцінний досвід. Є фраза, яка мені дуже подобається: «Хто володіє знанням, той володіє світом». І це правда.

Прямой эфир с нашим постоянным клиентом ЦБТ от 21.12.2017

Кар’єрне зростання в компанії ЦБТ – це реальність. Потрібно розуміти, що все це робиться для тебе. Ти приходиш як стажер, який нічого не знає про цю сферу, потім стаєш менеджером, показуєш, як справляєшся зі своєю роботою, і в підсумку – виростаєш до фахівця високого рівня. Якщо людина помічена в працьовитості і прагненні до чогось, її обов’язково оцінять. Після фінансового консультанта я зможу стати керуючим. Тобто,зможу зробити ще більше корисного для наших клієнтів, оскільки у мене буде більше можливостей. Але потрібно постійно підвищувати професійну планку.

Читайте также:   Самая масштабная и полезная конференция по ресторанному бизнесу в Одессе

Якості хорошого фінансового консультанта: цілеспрямованість, впевненість у своїх силах, працьовитість. Ще я дуже жадібна до знань. Найближчі п’ять років у мене заплановані для саморозвитку. Але потрібно пам’ятати, що 70 % знань повинні належати тій сфері, в якій ти працюєш. Тут все взаємопов’язане, тому що від тебе залежить те, що буде з твоїми клієнтами. І коли ти є професійним фінансовим консультантом – у тебе безліч клієнтів. І це – величезна відповідальність.

Прибуток

Те, що робота – прибуткова, ні для кого не секрет. Я можу ставити собі такі глобальні цілі, як покупка рухомого і нерухомого майна. Дуже люблю мистецтво, знаю, що коли-небудь у мене буде прекрасна колекція живопису.

Робота в ЦБТ дала мені можливість саморозвиватися. Коли вранці заходжу в хол бізнес-центру «Wall Street», я відчуваю себе самодостатньою людиною. Я чітко знаю, куди йду. Робота дає мені необхідні кошти для досягнення своїх вершин.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.