Всеукраїнський жіночий фестиваль Аніма в Одесі: кращі спікери, яскраві теми і більше тисячі гостей

21-22 квітня в Одесі відбувся Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» – захід для тих, хто усвідомлено ставиться до свого життя. Адже в сучасному світі формула пошуку щастя полягає в тому, щоб займатися власним розвитком.

Всеукраїнський жіночий фестиваль Аніма в Одесі

За два дні фестиваль «Аніма» відвідали понад 1000 гостей. На сцені виступили 50 найкращих спікерів з усієї України, уперше як тренери на фестиваль були запрошені успішні чоловіки. Учасники фестивалю торкнулися різноманітних тем: «Кар’єра і бізнес», «Чоловік і жінка», «Батьки і діти», «Краса і здоров’я», «Розвиток і творчість». Таким чином, кожна з учасниць фестивалю могла вибрати найцікавіший для себе напрямок.

Фестиваль проходив за підтримки Європейської Асоціації ділових жінок, яку очолює президент Ілона Згурова

VIP-гостем фестивалю стала яскрава представниця успішних жінок, головний редактор журналу «Деньги плюс» та успішний дизайнер Elvira Gavrilova. Ельвіра на власному прикладі показує, як досягти успіху у всіх сферах життя: побудувати успішну кар’єру, вийти заміж за кохану людину, мати безліч шанувальників і друзів. Ельвіра Гаврилова привітала всіх учасниць фестивалю «Аніма», а також подарувала подарунки. Її виступ був красивим і святковим.

Читайте также:   Что делать на Медовый Спас

Як завжди, організатори фестивалю утримували стабільно високий рівень організації заходу.

Читайте також: Головна кіноподія літа 9-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Особливість фестивалю «Аніма» у тому, що це – інтелектуальне свято, під час якого дівчата не тільки вчаться, але і красиво проводять час. Комфортна зона нетворкінгу створювала атмосферу радості, зустрічей та емоцій. Під час фестивалю працювало одночасно 4 зали, у кожному була своя тема, яка змінювалася кожні 1,5 години. Усе було легко, красиво і зі змістом.

Фестиваль «Аніма» сповнений амбіцій: він розкрив кращі теми, зібрав максимальну кількість гостей, адже місія фестивалю – надихнути на розвиток прекрасних жінок. Організатор Наталя Лебедєва сповнена ентузіазму, почуттів та енергії, які надихають дівчат України, адже у кожної з них – своя формула успіху. Усі тренери фестивалю «Аніма» довели найвищий статус професіоналів своєї справи.

Читайте также:   Топ 8 лучших сериалов первой половины 2018 года

Подивимося, чим фестиваль буде дивувати наступного року!

Lebedeva.com.ua@gmail.com

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.